Mladší žáci 28.10.2012


Mladší žáci přivezli z dnešního turnaje v Chotěšově zlatou medaili!!!

GO-GO Horšovský Týn – FBK Vosy Praha 13:4 (6:1, 2:2, 5:1)

Soupeře jsem měl možnost pozorovat už na turnaji v sobotu.Takže jsme si už před zápasem mohli říct co nás asi čeká. Po první třetině jsme si mysleli, že zápas dokončíme bez problémů a i já jsem dal klukům instrukce,aby hlavně drželi míček a šetřili síly na další zápas, který jsme měli hrát hned po tomto. Ukázalo se ale, že s tímto tempem bychom mohli mít ve třetí části zápasu problém udržet vedení na naší straně a tudíž jsme museli opět sešlápnou pedál na plný plyn. Ono bývá na těchto turnajích občas dosti důležité i skore. Měli jsme 11 kluků do pole a střídali jsem tak, aby na všechny vyšla zápasová zátěž nastejno.

GO-GO Horšovský Týn – FBC Sokol Plzeň 7:5(2:2, 4:3, 1:0)

Jako každý rok patří Plzen k nejsilnějším soupeřům v této soutěži. Zajímavý a napínavý zápas od první do poslední minuty. V první třetině jsme vedli už 2:0,ale soupeř srovnal. Do dalších třetin jsme museli trošku změnit sestavu a postavit stejné,osvědčené obrané dvojice jako na našem prvním turnaji ve Kdyni. 1mintu30sekund pře koncem zápasu jsme šli ,poprvé a také naposled na tomto turnaji, do oslabení.Naštěstí jsme vedli o 2 goly a s touto jistotou se nám přeci jen lépe bránilo i proti 6-ti plzeňským hráčům.

GO-GO Horšovský Týn – SK Kerio Plzeň modří 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)

Pro tento zápas jme měli připraveny 2 kompletní pětky. Jony odjel na hokej, tak jsme mu slíbili, že zkusíme máknout a zlatou medaili mu přivezeme. Začátek zápasu byl z naší strany dosti odfláknutý. Pomalé tempo a velmi vlažné nasazení.Nebudu daleko od pravdy , když napíšu, že Kerio bylo v první části lepší. Museli jsme hrát na jistoto ze zadu a proto jsme stáhli hru jen na 3 obránce. Což se ukázalo jako dobrý tah, protože kluci nás vzadu pěkně podrželi a všechny 3 goly v druhé třetině padly ze střel obránců a nebo z následných dorážek.

Po minulém druhém místě jsme teď přivezli zlato. Velká pochvala všem klukům.Elévové ukázali, že jsou velký bojovníci a zkušenější mladší žáci nás podrželi vždy když bylo třeba. I náš golman z elévů se ukázal ve velké formě.

Bohužel je tato sezona tak náročná, že to s tatínkama ani nebudu mít kdy zapít  . Nechám to tedy na Petrovi- přeci jen předseda je on, tak by měl vyřizovat takovéto oficiality.

Setava: gólman - Vlasák

Hráči v poli – Mužík, Konopík, Svoboda, Sobotník, Kreysa, Sloup, Fischer, Kubovec, Hunsdorfer, Plachý, Malý – pořadí dle čísel dresů

Sepsal: Karel Hencl