Mladší žáci 28.1.2012


Další kolo v tomto roce pořádala Kdyně. Vrátili jsme se tedy do haly, kde jsme měli letní soustředění.

GO-GO –  TJ Baník Sokolov 12:0 (3:0,3:0,6:0)

Protože nemáme dva stále golmany a Dominik zlobil více než je zdrávo, musel do branky  Vojta Kuneš. My máme už od soutředění připraveno a trošku i natrénovánu, že do branky může nastoupit buď Vojta nebo Pepča Tomášek. Zápas se nám vyvedl. Obě pětky se prosazovaly. Ve třetí třetině už Sokolov trošku polevil a o to to bylo pro nás snadnější.

GO-GO – DDM Stod 10:1 (5:0,3:1,2:0)

Stod moc neznáme. Povedlo se nám dobře vstoupit do zápasu a během prvních 2 minut vstřelit 3 góly. Pak jsme ale značně polevili a musím říct, že jsem nebyl nijak zvlášť nadšený z našeho pohybu po hřišti. Párkrát se nám povedlo netrefit prázdnou branku z prostoru velkého brankoviště.
  
GO-GO – Fbc APM Kdyně 5:0 (1:0,3:0,1:0)
 
Kdyně věděla, že skóre bude rozhodovat o jejím konečném umístění. Soupeř byl velmi nepříjemný v obranné činnosti. Určitě proti nám kluci hráli jinak než v jejich předchozích zápasech. TeĎ si poctivě drželi pozice a nebylo tak jednoduché se dostat do brankové příležitosti. V naší brance se představil Josef Tomášek a stejně jako Vojta byl naší jistotou. Překvapili mne někteří hráči na pro ně nových postech v sestavě.

Ze Kdyně jsme přivezli zlaté medaile.

Sestava: gólmani Kuneš (1. a 2. zápas), Tomášek (3. zápas); hráči: Kmetík©, Királ, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Vychopeň, Tomášek, Fischer, Kozák, Kuneš, Ševčík, Malý


Sepsal: Karel Hencl