Mladší žáci 28.4.2013

V neděli 28.4.2013 odehráli naši mladší žáci poslední turnaj této sezony.

Našim prvním soupeřem byl TJ Baník Sokolov

GO-GO - TJ Baník Sokolov (2:0,4:1,3:1)

Od prvních minut jsme obléhalii soupeřovu branku,ale z tlaku který jsme si vytvořili se nám dařilo vstřelit málo gólů.Od druhé třetiny jsme se nesnažili tolik tlačit do brankoviště a využívat celou šíři hřiště. Do zápasu se zapojili všichni kluci připravení na střídačce.

GO-GO - Slavie bílí 4:5 (0:4,2:0,2:1)

První třetina se nám vůbec nepovedla.Propadali jsme v obraně , kdy se často Slavie hnala ve 3 hráčích na jednoho nebo dva naše obránce. O přestávce jsme si řekli, že zápas ještě není ztracen.Změnili jsme střídání hráčů. Ve druhé a třetí části se naše hra změnila, vytvořili jsme si plno příležitostí, kluci makali jak v obraně tak v útoku na 100%. Přiblížili jsme se na rozdíl jednoho gólu 3:4.Slavie ale navýšila asi 5 minut před koncem na 3:5.Nesložili jsme zbraně a stále makali. Netrvalo to asi ani minutu a rozdíl skore byl opět jen jeden gól. V závěru jsme stáhli brankáře a hráli v šesti, ale další branku jsme už nevstřelili.

Hned po tomto zápase nás čekal druhý tým SLAVIE

GO-GO - Slavie červení 13:1 (4:0,3:1,6:0)

Po zkušenostech z předešlých dvou zápasů jsme trošku přeházeli naše pětky i s ohledem na to, aby si

co nejvíce zahráli kluci, kteří se do hry v posledních dvou třetinách předešlého zápasu moc nedostali.Zápas jsme naštěstí hned od začátku dostali pod naší kontrolu. Potěšilo mne, že Ti starší v tomto zápase dobře spolupracovali s těmi nejmladšími. Bylo vidět hodně situací, kdy už mohli naši mladší žáci vystřelit na branku, nebo zkusit obejít hráče, ale častokrát radši zvolili přihrávku na někoho z menších kluků. Měl jsme v plánu, že na poslední 2 minuty zápasu postavím pětku složenou jen z mladších žáků, jako poděkování našim 3 klukům, kteří hráli svůj poslední zápas v kategorii ml.žáků. V sedmé minutě jsme ale dostali dvouminutový trest za špatné střídání a tak jsme plány změnili a Robert,Jony,David a Vítek dostali za odměnu  možnost si spolu zahrát oslabení. Oslabení odehráli skvěle a vstřelili během něj 3 branky. Na poslední minutu nastoupila pětka hráčů složena jen z elévů.

sestava brankáři - Vlasák,Vokáč (oba odchytali stejný čas a zaslouží si pochvalu)

hráči- Konopík,Táborský,Svoboda,Sobotník,Fischer,Bešta,Kreysa,Sloup,Fekiač,Hunsdorfer,Malý,Plachý (pořadí dle čísel dresů)

Před začátkem této sezony jsem hodně přemýšlel, jestli bylo správné přihlásit tým mladší žáků do soutěže. Musím přiznat, že jsem z toho měl strach, protože jsme měli jen 5 kluků ročník 2000 a 2001 a to ještě bez gólmana. Hned po prvním turnaji se ale ukázalo, že jsme udělali dobře. Krom jednoho turnaje jsme nikdy nebyli hůře jak druzí. Měl jsem obavy, zda bude dostatek statečných elévů, kteří budou jezdit na tyto turnaje a nakonec se ukázalo, že se na ně a jejich rodiče můžu spolehnou. Takže díky všem

Sepsal: Karel Hencl