Mladší žáci 30.10.2011

30.10.2011 hráli i naši mladší žáci.Vyrazili do haly ve Kdyni, kde pořádal nováček soutěže FBC Kdyně.

GO-GO – Baník Sokolov 10:7

Začátek našim hráčům hodně nevyšel a už v druhé minutě prohrávali 0:2. Na zápasech jsem nebyl, tak můžu jen odhadovat proč začali kluci tak špatně. Nejspíš si mysleli, že budou jen střílet góly a na bránění asi moc nemysleli. Takže Sokolov je dokonale zaskočil a pak v přemíře snahy rychle zápas otočit si pomáhali i fauly, za což byli trestání vyloučeními. Na jedné z fotek je vidět, že se naši hráči sešli na trestné lavici i dva. Po první třetině prohrávali 2:4. V tuto chvíli jsem už byl na cestě do Rokycan se staršími žáky a SMS se stavem po první třetině mi moc radosti neudělala. Naštestí mi brzy přišla zpráva, že je začátek druhé třetiny a kluci vedou 5:4. To už jsem věřil, že budou opět makat až do konce naplno a už to nepustí.

GO - GO – Kdyně A 15:0

Zápas byl ukončen před oficiálním časem z důvodu patnáctigólového rozdílu ve skóre. Prý si kluci vcelku pěkně přihrávali a fanouškům se hra velice líbila.

GO - GO – Kdyně B 14:0

To už mi nepřišla žádná SMS, takže o zlatých medailých jsem se dozvěděl, když už byla celá naše družina na cestě domů.

Odměnou obou našim úspěšným týmům (mladší i starší žáci) byl úterní trénik zaměřen hlavně na fyzičku, doplněn o lehké posilování :).

Sestava: gólman - Baštura, obrana - Kmetík, Tomášek, Westerdijk(C), útok - Királ-Hencl-Kreysa, Kozák-Kuneš-Fischer

Sepsal: Karel Hencl