Mladší žáci 30.11.2013


Závěrečné pořadí turnaje asi kopíroval pořadí našich zápasů 6)S. zelení 5)K. oranžoví 4)S. červení 3) GO-GO 2)Kerio modří 1) Slavia bílí. V prvním zápase jsme stejně jako ve všech dalších měli vlažný nástup do zápasu. Slavii jsme sice jk ničemu nepustili,ale ani od nás to nijak zázračné nebylo.Chvilku trvalo, než kluci zjistili, že se musí běhat.Soupeř měl v brance velmi dobrého gólmana a v první části nám vychytal co se dalo a občas i to co už se snad ani nedalo.Náš brankář se ale celý zápas moc do akce nedostal.

V dalším zápase nás čekalo Kerio Oranžoví. S tímto soupeřem jsme se utkali i v minulém kole a popravdě jsme si nemysleli, že bude až tolik vzdorovat. Po celý zápas jsme věřili,že zápas dotáhneme vítězného konce a i přesto, že jsme nezačali dobře a prohrávali 0:2, jsme nijak nezasáhli do sestavy a rozestavění hráčů. Aspoń to bylo zajímavější pro diváky (i když na konci turnaje se ukázalo, že o druhém místě rozhodovalo celkové skóre).

Slavia červení už byl těžší soupeř ze 3 týmů Slavie na tomto turnaji.Opět jsme nezačali dobře a prohrávali 0:2.Naštěstí máme v týmu bojovníky, kteří nic nevzdávají ani za nepříznivého stavu a hrají celý zápas pořád stejně dobře. Ti co to hned při prvních neúspěchu přestane bavit je naštěstí menšina a nějak jsme nenašli způsob, jak je (ho  ) znova namotivovat. Obratem v zápasu jsme rozčílili trenéra soupeře a nevím jak s ním zítra vydržím na společné cestě na schůzi do Sokolova  

Na Kerio modrý už jsme museli udělat nějaké úpravy v sestavě. Bohužel nám první poločas vůbec nevyšel a Kerio bylo v této části lepší.Mrzet nás může druhý gol Karia na 0:2, kdy náš obránce clonil brankáři a naposlední chvilku před letícím balonkem uhnul a náš brankář byl již bezmocný.Do druhé půle jsme již museli dosti razantně sáhnout do sestavy.Prohrávali jsme 0:2 a chtěli jsme výsledek zápasu otočit.Bohužel se nám podařilo jen srovnat, i když šancí jsme si vytvořili dostatek.

Protože Kerio modří v jejich dalším zápase porazilo vysoko Kerio Oranžoví, bylo jasné,že pokud prohrajeme se Slavií bílí budeme na skóre třetí právě za Keriem modří.

Poslední zápas se Slavií bílí jsme prohráli 0:3. Zápas nebyl jednoznačný,šancí jsme si vytvořili také dostatek,ale musíme přiznat, že dnes byl tento tým Slavie o něco lepší.

Co mne osobně mrzí, že jsme s Jardou včas neodhadli v posledním zápase ten správný čas, kdy už je naše šance na otočení zápasu mizivá a že jsme nedali více prostoru všem hráčům, které jsme měli k dispozici. Na druhou stranu bylo na tomto turnaji jasně vidět, kdo to myslí s tímto krásným sportem vážně a na hřišti bylo znát, kdo má jakou docházku na tréninky.Prostě, minimálně čtyřem ze sedmi elévů ,kteří se účatnili včerejšího turnaje, se někteří starší nevyrovnali. Ti kterých se to týká to vědí, protože jsme jim to po turnaji řekl, takže teď nemusíte přemýšlet, jestli se to netýká zrovna vás  .

trenéři: Jůna, Hencl

brankáři: Vlasák, Vokáč

hráči: Mužík, Karban, Zelenka, Plášil, Páleník, Plachý, Táborský, Sloup, Konopík, Sobotník, Malý, Čejka.

FOTO


Sepsal: Karel Hencl