Mladší žáci 4.12.2011

Další turnaj mladších žáků nás čekal 4.12.2011 v Sokolově. Protože na nás vyšel první zápas a to v 8.00 hodin, museli jsme vyjíždět ráno v 6.00 hodin. Pro většinu kluků to znamenalo vstávat v neděli mezi 5.00 a 5.30 hodinou. Někteří kluci se včas omluvili a u některých mám obavu, že se jim nechtělo vstávat. Nakonec nás tedy vyrazilo 9 včetně gólmana. Většina z nich by určitě radši zůstala v posteli, ale to by asi nemohli svým kamarádům z týmu udělat. Do Sokolova tedy ráno vyjížděla skupina 9 hráčů, 6 rodičů (tim patří zvláštní dík) a jeden trenér.

GO-GO – Sokolov 12:0 (3:0, 7:0, 2:0)

Naštěstí jsme přijeli do Sokolova včas a měli jsme nakonec dost času se pořádně rozcvičit. Kluci vlétli do zápasu až s nečekaným elánem. Chvilku nám trvalo než jsme přesně zamířili. Dařilo se nám pohlídat nebezpečné hráče soupeře. Ve druhé části jsme zápas rozhodli. Do třetí části jsme se domluvili, že zkusíme hlavně držet míček na svých florbalkách, protože střídání jednoho obránce a dvou útočníků bylo náročné a chtělo to taky trošku šetřit síly. Naneštěstí tímto přístupem jsme spíš dali šanci soupeři několikrát ohrozit naší branku.

GO-GO – Slavia 4:4 (1:0, 3:3, 0:1)

Od první minuty bylo vidět, že na hřiště nastoupil jiný tým než v prvním zápase. Elán z předešlého duelu byl pryč. Míčky které jsme mohli doběhnout a získat, jsme nechávali soupeři. Padla na nás únava. Nedařilo se mi kluky nijak nabudit. Zápas to byl hodně vyrovnaný a i přes náš mírný tlak v závěru byl výsledek 4:4 spravedlivý. Slavia byla mnohem bojovnější. O čemž jsme si museli po dlouhé době v šatně po zápase promluvit.

GO-GO – Hurrican Karlovy Vary 14:3 (2:1, 5:2, 7:0)

V první třetině nám to moc nešlo. Zase jako bychom se teprve probouzeli. Ve druhé části jsme to už pořádně rozhejbali a ve třetí jsme už zase hráli florbal na který bylo radost se koukat.

Takže jsme z pátého turnaje přivezli čtvrtou zlatou medaili. Ještě jednou děkuji fanouškům a rodičům za jejich obětavost.

Sestava: gólman - Baštura; obránci - Kmetík (C), Westerdijk, Malý; útok - Királ, Ševčík, Hencl, Kreysa, Fischer

Sepsal: Karel Hencl