Mladší žáci 6.10.2013

V neděli vyrazili naší mladší žáci na první kolo ligy.

V první zápase se nám postavil soupeř ze Kdyně.

GO-GO Horšovský Týn - APM Kdyně 3:2

Trošku jsme se sehrávali, protože tréninků nebylo zatím moc.Ale mírnou převahu jsme měli v zápase my.3-minuty před koncem jsme prohrávali 1:2. Vzali jsme si time out a pak se nám podařilo během 2 minut výsledek zápasu otočit.

v dalším zápase jsme narazili na Kerio Plzeň

GO-GO Horšovský Týn - Kerio Plzeň 3:3

2 x se nám nevyplatilo zbytečně dlouhé tahání míčku a pak už bylo těžké proti houževnatému soupeři dotáhnout zápas do vítězného konce.

GO-GO Horšovský Týn - FBC Pzeň 1:5

Nejobávanější soupeř tohoto dne. Bohužel jsem musel odjet na zápas dorostu.Podle Petra a Jardy kluci odehráli pěkný zápas, ale na FBC to ještě nestačilo

Poslední zápas proti Sokolovu

GO-Go Horšovský Týn - TJ Baník Sokolov 8:4

Bylo vidět, že jsou kluci už rozehraní a trošku i sehraní a bylo to znát i na výkonu na hřišti.Takže jsme s Jardou už bez větších zásahů přihlíželi a bavili se hrou našich svěřenců.

Z turnaje jsme přivezli stříbrné medaile.Klukům gratuluji

sesteva: gólmani - Vokáč, Vlasák hráči - Sobotník, Zelenka, Plášil, Malý, Sloup, Plachý, Táborský, Konopík, Karban, Páleník, Čejka

Sepsal: Karel Hencl