Mladší žáci 8. 1. 2012


Rok 2012 jsme začali turnajem v Plzni 8.1.2012.

Ráno před odjezdem jsme ještě udělali rozdělení hráčů, protože hráli zároveň starší žáci v Rokycanech.

GO-GO – FBC Plzeň B  15:0 (6:0, 5:0, 4:0)

Jelikož má Plzeň širokou základnu hráčů postavila do tohotu turnaje dva týmy. Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Trošku jsme měli strach z malého hřiště a z přehuštění hráčů v poli, ale naštěstí k žádnému zranění nedošlo.

GO-GO – FBC Plzeň A 9:1 (5:0, 3:1, 1:0)

V začátku zápasu jsme dostali hned 5-ti minutový trest za nebezpečnou hru vysokou hokejkou. Naštěstí se nám v tomto oslabení povedlo dát 3 branky. Dokonce se mi zdálo, že ve čytřech hráčích nám to šlo lépe jak v pěti. Asi proto, že v naší malé tělocvičně hrajeme většinou ve čtyřech hráčích v poli. Plzeň nebyla v nejsilnější sestavě, protože měla některé své kluky na turnaji v zahraničí.

GO-GO – FbC APM Kdyně 16:1 (8:0, 4:0, 4:1)

Kdyně odehrála dva dobré zápasy a hned v začátku bylo vidět, že chce urvat i s námi dobrý výsledek. V prvních minutách byl soupeř rychlejší než mi. Naštěstí kluci brzy pochopili, že musí přidat. Gól jsme dostali z naší strany z podceněné standartky a ze strany Kdyně z pěkné střely pod břevno.

Sestava: gólman - Baštura; obránci - Kmetík (C), Westerdijk, Malý, Tomášek; útok - Királ, Hencl, Kreysa, Fischer, Kuneš, Vychopeň


Sepsal: Karel Hencl