Mladší žáci 8.12.2012


8.12.2012 jsme přivezli z turnaje mladších žáků, který jsme pořádali my v hale Jiskry Domažlice, stříbrné medaile!

GO-GO Horšovský Týn – Slavia VŠ Plzeňe 4:6 (1:3,2:2,1:1)

Začátek zápasu byl z naší strany opět velmi ospalý. Chybělo nám tempo a Slavia nás v první třetině za náš přístup potrestala. Ve druhé části jsme se zlepšili,ale na otočení skore to nestačilo. Proto jsme do poslední třetiny změnili střídání hráčů.Nestřídali jsme celé pětky,ale snažili jsme se střídat po jednom hráči, abychom udrželi tempo po celou dobu. I přesto se nám podařilo vstřelit jen jeden gol a zápas jsme nezvrátili v náš prospěch.

GO-GO Horšovský Týn – TJ Baník Sokolov 8:2(3:0,2:1,3:1)

Zápas se nám vyvedl. Snažili jsme se nasazovat všechny hráče, aby si každý zahrál co možná nejvíce.Bohužel se mi zdálo, že za stavu 3:0 jsme značně polevili a zápas jsme už jen tak dohráli. Takže v šatně nejdříve přišla pochvala za výsledek, pak trošku výčitka za za nasazení , varování před tímto způsobem hry v dalším zápase s Hurricanem,který Sokolov porazil 8:3 a na závěr opět pochvala za výsledek.

GO-GO Horšovský Týn - Hurrican Karlovy Vary 16:1 (2:0,6:1,8:0)

Před zápasem jsme si nejdříve udělali trošku pořádek ve střídání, protože v předešlém zápase jsme v tomto měli občas trošku chaos.Na turnaj nás vyrazilo celkem 13 + 2 golmani. Kluci se

z předešlých zápasech poučili a od začátku jsme měli zápas plně pod kontrolou.Dařilo se nám i střílet branky a zápas byl předčasně ukončen v 8-mé minutě 3-tí třetiny.

Do roku 2013 budou naši mladší žáci vstupovat s dvěma stříbrnými a dvěma zlatými medailemi na krku.Což je milé překvapení této sezony.Dnes nastoupilo celkem 9 elévů a určitě zkušenosti z této soutěže kluci prodají příští sobotu na turnaji elévů, který pořádáme také v Domažlicích.A pokud nebudou mít příští víkend florbalu dost, tak mohou přijít podpořit některé své spoluhráče v neděli do stejné haly na ligu starších žáků, kde změříme nejdříve síly v 9:10 se Sokolem Rokycany a ve 12:40s FBC APM Kdyně.

sestava: gólmani - Vokáč, Mothejzík

hráči - Fischer, Plášil, Svoboda, Mužík, Táborský, Sobotník, Kreysa, Levý, Sloup, Hunsdorfer, Malý, Plachý, Konopík


Sepsal: Karel Hencl