Starší žáci 12.10.2013

Dnes jsme pořádali 2. kolo ligy starších žáků v Domažlicích

GO-GO - Jiskra Domažlice 16:1 (6:0,6:1,4:0)

Hned v 15-té sekundě jsme vstřelili gól.To nám přidalo na sevevědomí a mohli jsme hrát až do konce zápasu v klidu. Zápas byl ukončen předčasně v 7-mé minutě 3-tí třetiny.

GO-GO - FBC Plzeň 7:3 (2:2,2:1,3:0)

před zápasem jsme si řekli na co si musíme dát pozor, že kluci z Plzně dokážou potrestat chyby v rozehrávce a vědí kam přihrávají a umí najít dobře postavené hráče na střelu. No a netrvalo to ani 11 sekund a prohrávali jsme 0:1.Naštěstí jsme hned v čase 0:33 srovnali,ale během zápasu šla Plzeň ještě 2x do jednogólového náskoku.Úplně jiný zápas než náš ranní. Těžký soupeř, který velmi vzdoroval a dost často nám i zatápěl a k tomu někteří naši hráči zjistili, že ten míííček skááááče

sestava - G - Baštura hráči - Kmetík, Hunsdorfer, Fischer, Hencl, Kreysa, Westerdijk, Kuneš (C), Tomášek, Ševčík, Malý, Konopík (pořadí jako vždy dle čísel dresů)

Sepsal: Karel Hencl