Starší žáci 24.9.11

Na první kolo ligy starších žáků jsme vyrazilido Tachova.
V 15.50 nás čekal nový soupeř v této soutěži Slavia Plzeň.
GO-GO – Slavia Plzeň 2:3 (0:1,1:0,1:2) G-Volkman,Havlíek,G-Havlíček,Herzer
Velmi pěkný zápas. Šance se střídaly na obou stranách. Pro diváky, hráče i trenéry to byl zápas na který se dá koukat. Kluci dobře kombinovali a bylo vidět, že se hrou dobře baví. Nějaké chybičky jsme udělali, ale nic extra zásadního. Za stavu 2:2 nám trošku zazmatkoval obránce a svojí rozehrávku z poza branky nasměroval přímo na nohu soupeře a míček se odrazil do naší branky. Pak v nejméně vhodnou dobu přišlo špatné střídání, kdy jsem se s klukama špatně domluvil a na hřiště nám skočili 2 kompletní útočné trojky a tím jsme se připravili o 2 minuty v naší stíhací jízdě za srovnávací brankou. Po zápase jsem byl spokojen. Kluci hráli tak, jak jsem si představoval a bylo vidět, že i oni jsou se svým výkonem spokojeni.

Po jednozápasové pauze nás čekal Stod
GO-GO – Stod 5:14 (3:2,0:4,2:8) G- nedokážu ze zápisu přečíst
Zápas začal ve vyokém tempu. Brzy jsme šli do vedení, ale Stod rychle srovnal. Již od první minuty bylo vidět, že Stod je mnohem důraznejší. To rozhodlo ve druhé třetimě, kdy jsme dostali 4 goóy. My jsme nedokázali udržet stejné tempo, což bylo trošku i zapříčeněno hrou na 3 útoky. Za stavu 3:6 jsme si vzali time-out a stáhli hru na 2 pětky. O přestávce před třetí třetinou jsem se rozhodl, že dáme příležitost našemu novému brankáři do mladších žáků, který má za sebou zatím jen 4 tréninky a měl by chytat 1.10. na turnaji mladších žáků a potřeboval před tímto turnajem si to zkusit v zápase. Jestli to bylo dobré rozhodnutí to uvidíme příští víkend, ale pravda je, že Stodský hráči mu ukázali zač je toho loket a nasázeli nám v této třetině 8 golů. Takže spokojenost určitě ne. Zklamáním pro mne bylo hlavně to, že někteří hráči zápas po rychlém golu na začátku 3-tí třetiny úplně vypustili. A ač se velmi dobře bavili tím jak rychle dostanou gól, mne připravili bezesnou noc. Takže jsem si hlavně naší poslední třetinu několikrát přehrál v hlavě, abych zjistil kde jsme udělali chyby. V úterý to probereme na tréninku. Pak to hodíme za hlavu a budeme se snažit navázat hlavně na náš výkon ze zápasu se Slavií.

Sepsal: Karel Hencl