Starší žáci 29.9.2013

GO-GO Horšovský Týn - TJ Baník Sokolov 7:2 (1:1,3:0,3:1)

Podle skóre by to vypadalo na lehký zápas,ale Sokolov byl těžký soupeř, který hlavně na začátku druhé a třetí části byl velmi nebezpečný a vytvořil si dostatek příležitostí. Dokázali jsme hrát to co jsme si natrénovali a ladili na letním soustředění. Nikdo nezačal zmatkovat, když nám to právě neklaplo podle představ a místo přihrávky na spoluhráče se nám občas podařilo namazat soupeři na rychlý protiútok. Prostě florbal u kterého se nikdo nenudil.

GO-GO Horšovský Týn - Fbc APM Kdyně 12:4 (3:2,3:2,6:0)

Od první minuty bylo znát, že tento zápas se bude hrát v jiném tempu. Kdyně vsadila na urputní bránění s tím, že naší branku bude ohrožovat hlavně z rychlých brejků. A je pravda, že jí to první 2 třetiny vycházelo náramně. Obléhali jsme obranou část soupeře a když už někdo z našich neudržel nervy a nebo vystřeli tak, že se to vrátilo hned ze zahuštěného brankoviště zpět, přišel protiútok Kdyně s velkou úspěšností válejícího se míčku v naší brance. Při srovnání Kdyně na 4:4 jsme dokonce vykouzlili úsměv na tváři trenéra Kdyně  . Nesložili jsme zbraně a věřili jsme, že naše hra přinese ovoce, jak jsme pak začali soupeři odskakovat ve skóre, bylo dobívání obrany jednoduší s klesající urputností bránících hráčů.

sestava: Gólmani- Baštura, Vnenk

hráči - Kmetík, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Malý, Hunsdorfer

Sepsal: Karel Hencl