Starší žáci 8.10.2011

Druhé kolo starších žáků pořádalo FBC Plzeň na Lokomotivě v Plzni.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia VŠ Plzeň 2:4 (0:3,0:0,2:1)
Do zápasu vstoupila Slavia mnohem lépe než my. V první třetině měl soupeř vyšší tempo a u nás bylo znát, že se kluci na hřišti tak trošku spolu hledají. Museli si zvyknout na jinak poskládané pětky, protože někteří kluci oproti minulému turnaji s námi jet nemohli. Od druhé třetiny jsme přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a hru jsme srovnali. Ve třetí třetině přišlo naneštěstí ještě i trestné střílení proti nám a Slavia přidala svůj čtvrtý gól. Se Slavií jsme hráli i na minulém kole a byl to vyrovnaný zápas ve kterém měl soupeř větší štestí. Dnes jsme tak pěkný zápas neodehráli. Do branky nastoupil Josef Tomášek. Sice již v bráně netrénuje, ale vsadili jsme na jistotu, protože v předešlých sezónách už něco odchytal. Naši dva noví brankáři zůstali pro tento zápas na střídačce.

GO-GO Horšovský Týn – Hurrican Karlovy Vary 1:13 (0:2,0:6,1:5)
Tak skóre po zápase nic moc. Ale dnes se nebudu v noci budit hrůzou, jako po našem minulém zápase se Stodem. A to hlavně proto, že se kluci na to i za dost nepřiznivém skóre nevykašlali a do poslední sekundy makali na 100%. Šancí jsme si vytvořili docela dost, ale to finále v podobě gólu nepřicházelo. Hráči Varů s číslem 7 a 55 byli pro nás nezadržitelní. Příležitost v bráně, po dobře odchytaném turnaji mladších žáků, dostal Dominik a bylo vidět, že se zase o kus zlepšil. Na konci zápasu dostal šanci i další nový gólman Láďa Skřivan a ukázal, že bychom s ním mohli i nadále počítat.

V dalším kole se utkáme se Slavojem Tachov a Fbc Rokycany a doufám, že už přivezeme nějaké bodíky.

Sestava: gólmani - Baštura, Skřivan, hráči - Tomášek, Kmetík(C), Királ, Baar, Hencl, Bašta, Kuneš, Herzer, Ševčík, Volkman, Málek, Čermák

Sepsal: Karel Hencl