Starší žáci 1.12.2012

V sobotu 1.12.2012 jsme pořádali další kolo ligy starších žáků ve Kdyni

GO-GO Horšovský Týn – SK Kerio Plzeň Tlučná 8:1 (1:0,4:1,3:0)

Soupeře jsme letos ještě neviděli hrát a proto byl začátek zápasu opatrný.Během zápasu jsme ale získali převahu na hřišti.Dařilo se nám držet míček. Ve 4-té minutě druhé třetiny jsme vedli 4:0 a s takto dobrým skore se hraje lépe a bylo znát, že obránci hrajou v klidu, nebojí se podržet míček a pak správně rozehrát.Obě pětky se o vstřelené branky podělily rovným dílem a po zápase jsme mohli být spokojeni.

GO-GO Horšovský Týn – DDM Stod 6:6 (3:2,3:2,0:2)

Tak to bylo drama od začátku až do konce. V první třetině jsme dostali gol v čase 6:29 a další v 6:55 a už to s námi vypadalo všelijak.Naštěstí jsme do konce třetiny ještě skore otočili v náš prospěch 3:2.Druhá třetina se vyvíjela moc dobře a dostali jsme se do vedení 6:2. Zápas ale zdramatizovalo naše špatné střídání, kdy se na nešeho golmana hnala nikým nebráněná celé pětka Stoda a náš brankář nedostal žádnou šanci.Než se kluci oklepali z této hloupé události měli jsme v bráně další míček a Stod byl rázem zpět ve hře.Ve třetí části se podařilo Stodu srovnat.Po vyrovnávacím golu jsem nechal rychle převlékat do brankářského Vojtu Kuneše. Ve stejný čas se stejně rozhodl i trenér Stoda a vznikla ne příliš častá situace, kdy se čekalo, až se na obou stranách převléknou hráči do golmanské výbavy,aby se mohlo pokračovat ve hře. V čase 10:25 jsme si vzali time-out a ve stejný čas si chtěl vzít odechový čas i Stod. Jediné rozumné vysvětlení takto podobných rozhodnutí je asi to, že trenér Stoda Jirka Mimra u nás v klubu odehrál dvě sezony ještě jako junior a něco asi okoukal :).Jinak moc pěkný zápas, který si asi dostatečně užila i početná skupina fanoušků

sestava: gólman - Vnenk

hráči - Kmetík, Királ, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Malý, Kuneš, Ševčík, Baar, Málek, Vychopeň

Sepsal: Karel Hencl