Starší žáci 12.11.2012

V dalším kole ligy starších žáků jsme konečně vybojovali plný počet bodů a posunuli se do středu tabulky.

GO-GO Horšovský Týn – Jiskra Domažlice 5:4 (2:2,2:1,1:1) střely 29:15

Domažlice jsme viděli letos jen jednou v Chotěšově a musím říci, že jsme soupeře podcenili. Což si určitě nezasloužil a ukázal i v dalším zápase se Sokolovem, že se s ním musí počítat.

V 10-té minutě jsme vedli 2:0 a vypadalo to, že po počátečním trápení už pujde vše dobře a zápas v klidu dohrajeme. Ale Domažlice nám v poslední minutě první třetiny nasázeli 2 goly.

Je pravda, že jsme celý zápas věřili, že to dotáhneme do vítězného konce, ale bylo to dosti těsné.

Střely z dálky nebyly moc účinné a ujmula se vlastně jen jen jedna a do blízkosti branky nebylo tak jednoduché se dostat. No a dostat z 15-ti střel 4 goly je taky dost. Na některých věcech musíme zamakat.

GO-GO Horšovský Týn – FLK Slavoj Tachov 10:1 (4:0,5:1,1:0) střely 35:8

Po prvním zápase jsme všichni cítili, že to nebylo ono. Do zápasu jsme tedy vlétli v jiném tempu a najednou to šlo. Prvně jsme měli dostatek lidí na střídání a nemělo cenu se šetřit.

Kluci si za předvedenou hru zasloužili pochvalu. Je třeba navázat na předvedený výkona a urvat další body na příštím turnaji 1.12.2012, který pořádá náš klub v hale ve Kdyni.

Sestava: brankáři: 1. zápas Vnenk 2. zápas Baštura; Kmetík, Királ, Hencl, Kreysa, Vychopeň, Fischer, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Baar, Malý, Málek – pořadí dle čísel dresů.

Sepsal: Karel Hencl