Starší žáci 16. 12. 2012

Starší žáci dnes přivezli z Domažlic plný počet bodů!

GO-GO Horšovský Týn – FBC Sokol Rokycany 7:5 (0:2,5:3,2:0) střely 26:17

Začátek zápasu nám opět nevyšel. V 15-té sekundě jsme již prohrávali 0:1 .Celkem byla první třetina od nás špatná, bez pohybu, bez nasazení. Do druhé třetiny jsme vlétli jak bylo třeba, v 6-té sekundě jsme snížili na 1:2 , ve 36 sekundě navýšil soupeř na 1:3, 1:07 snižujeme na 2:3, 1:39 srovnáváme na 3:3. Pak jsme ještě dvakrát navýšili o gol a Rokycanští vždy srovnali. Ve třetí části jsme skórovali už jen my. Moc pěkný zápas. Podařilo se nám porazit silný tým a opět se nám podařilo otočit nepříznívý výsledek. Tak jako letos ve většině zápasů, začátek nic moc, ale to nás spíše vždy nakopne k zlepšení našeho výkonu.

GO-GO Horšovský Týn – FBC APM Automotive Kdyně 8:3 (3:1,3:1,2:1) střely (32:9)

Bohužel první gól zápasu opět vstřelil soupeř. Konečný výsledek dobrý. Důležité 3 body do tabulky. Ukázali jsme, že si umíme přihrát, rozumíme si s míčkem, ale krom druhé třetiny bych řekl, že nám chyběla dravost a a chuť udělat něco navíc. Ve třetí části se to dá asi i pochopit, protože kluci byli myšlenkami s Pepčou. Toho dosti neštastně trefila protihráčovo florbalka, při došvihu po střele, do oka. Zranění bylo dosti krvácívé a Pepču jsme museli s rostrženým víčkem odvézt do nemocnice. Pro všechny fanoušky a spoluhráče: Pepča je v pořádku. Vypadá jeko boxer po 10-tém kole těžkého zápasu a určitě ho to dost bolelo, ale snad brzy bude v pohodě.

Škoda jen, že do blízkých Domažlic nás vyrazilo jen 9 + 2 golmani.

sestava: golman-Baštura,Vnenk