Starší žáci 21.10.2012

 

Starší žáci 21.10.2012 Lokomotiva Plzeň

GO-GO Horšovský Týn– Hurrican Karlovy Vary 4:12 (0:6, 2:3, 2:3)

První třetina se nám nevyvedla vůbec a vypadalo to, že zápas snad nedohrajeme ani do řádného konce. Nepodrželi nás ani oba golmani a dá se říct, že pokud šla střela soupeře na branku tak přešla brankovou čáru. V 8-mé minutě první části jsem byl rozhodnut, že na zbytek zápasu dám do branky

jednoho hráče z pole.Naštěstí se Dominik ke konci třetiny rozchytal a změna už nebyla třeba. Ve druhé a třetí třetině jsme zabrali, přestali jsme se zbytečně bát,zlepšili jsme pohyb na hřišti a trošku zjednodušili občas zbytečně komplikovanou hru. Ve třetí třetině jsme už hráli florbal se kterým jsme mohli být spokojeni.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia VŠ Plzeň 2:6 (1:3, 1:3, 0:0)

Věděli jsme, že nás v tomto kole opět čekají težcí soupeři,ale zároveň jsme si přáli urvat nějaké body. Řekl bych, že zápas byl vyrovnaný. První dva goly jsme dostali v sedmé minutě. Dokázali jsme snížit v přesilové hře. Mimochodem velmi dobře sehraná přesilovka - žádné zbrklé útočení. Postupně jsme se usídlili na půlce soupeře dvě rychlé přihrávky a střela. Nemám statistiku našich přesilovek ,ale určitě se nám v nich letos daří. Jestli jsem za první utkání golmany nechválil ve druhém zápase to bylo mnohem lepší. Bohužel to se dá říct i o golmanovi Slavie a tak se nám více golu nepodařilo nastřílet.

Sestava: gólmani - Vnenk, Baštura

Hráči: Kmetík, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Vychopeň, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Malý, Málek

Sepsal: Karel Hencl