Starší žáci 2.2.2013 Rokycany

GO-GO Horšovský Týn – FLK TJ Slavoj Tachov 5:2 (1:1,1:0,3:1) střely 31:14

Výsledek i rozdíl střel ukazuje na to, že zápas byl v naší režii. Ale moc spokojeni jsme v průběhu zápasu s našim výkonem nebyli. Z naší strany byl zápas odehrán takovým způsobem, ža ani výhra 5:2 moc náladu nepozvedla. Chyběla nám bojovnost, chuť udělat něco navíc. Přišlo mi to, jako když přijdu ráno v 6:00 do práce, 8 hodin si odstojím u stroje a jdu domů. Nikdo mi nemůže nic vytknout, udělal jsem co jsme měl, protože to dělat musím a jestli mne to bavilo, nemusí nikoho zajímat. Po dlouhé době jsem neslyšel ani fandit naše příznivce, protože i ti viděli, že tomu něco chybí (radost ze hry). No takže jsme si po zápase k tomu něco řekli. Bylo třeba si říct, že výsledek je dobrý, ale na Sokolov to stačit nebude.

GO-GO Horšovský Týn – TJ Baník Sokolov 6:6 (3:3,1:2,2:1) střely 20:17

Překvapili jsme fanoušky a na hřiště přišel jiný tým. Od prvních sekund se makalo na 100%. Fakt jsem byl moc spokojen. Když někteří začali po první třetině naznačovat, že v tomto tempu nevydrží hrát celý zápas (neměli jsme ani kompletní 2 pětky), tak jsem je uklidnil slovy, že od toho jsou sportovci, aby něco vydrželi a že jsme rád, že krom společných tréninků se připravují individuelně i v ostatních dnech. Se sokolovem jsme se tahali po celý zápas o jeden gol. V první minutě poslední třetiny se nám podařilo srovnat na 5:5. A pak už padly jen dva goly. Oba v naší přesilovce. V první jsme inkasovali, kdy si náš obránce dal míček příliš daleko před sebe a protihráč se ho zmocnil a šel sám na golmana. V 8-mé minutě jsme dostali ještě jednu šanci hrát v početní převaze a tu jsme využili. Malá změna v rozestavění hráčů při přesilovce při tomto turnajovém dni by nám mohla pomoci, abychom byli v přesilových hrách stejně úspěšní jako na začátku roku.

sestava: golman-Baštura, Vnenk