Starší žáci 22.9.2012

22.9.2012 nás čekalo první kolo ligy starších žáků v Chotěšově.

GO-GO Horšovský Týn– Baník Sokolov 5:6 (0:2,2:2,3:2)

V začátku zápasu se nám velmi dařilo a první 4 minuty jsme se usídlili na půli soupeře.Ale opět platilo nedáš-dostaneš v 5-té minutě jsme obdrželi gol a do minuty jsme inkasolvali podruhé na 0:2.

Kluci ale makali a nic nevzdávali.Ve druhé třetině jsme srovnali skore na 2:2. V závěru třetiny jsme udělali 2 hloupé chyby a 2 x jsme inkasovali. Opět jsme dostali 2 goly v rozmezí 1 minuty. Na začátku 3- tí třetiny jsme inkasovali hned po zahajujícím vhazování,kdy nám útočník Sokolova proběhl nebráněn až před golmana. Ve 4-té minutě jsme si vzali time-out a přeházeli jsme sestavu tak, že naši fanoušci chvilku přemýšleli jestli fandí správnému týmu :). Hra se po této změně hodně oživila,ale stačilo to jen na vstřelení 3 golů do soupeřovi branky.Závěrečných 30 sekund jsme hráli bez brankáře,ale nepodařilo se vstřelil vyrovnávající gól.

Po zápase jsme byl s předvedeným výkonem velmi spokojen a určitě i kluci. Moc pěkný zápas ve kterém jsme nic nevypustili ani za nepříznivého stavu (2:6)

GO-GO Horšovský Týn – Slavia Plzeň 4:8 (0:3,2:2,2:3)

Začátek zápasu se nám nevyvedl tak dobře jako v prvním zápase. Po našem ospalém vstupu jsme v čase 0:54 prohrávali již 0:2. Po celou první třetinu to vypadalo, že se teprve rozcvičujeme a rozběháváme.Také jsme v závěru této třetiny obdrželi ještě jeden gol. Na začátku druhé třetiny jsme trošku pozměnili rozestavění hráčů a podařilo se nám snížit na 2:3.Bojovali jsme až do konce zápasu co to šlo,ale s přibývajícím časem příbývala i zranění na naší starně (zápas byl velmi tvrdý. Některé hráče jsme museli šetřit nebo dokonce nechat na střídačce. Ani nám moc nepomohlo, že jsme byli celkem 5x vyloučeni.

Chtěli jsme přivézt nějaký bodík.To se bohužel nepodařilo. První zápas se nám vydařil.Kluci ukázali,že umí. Ve druhém zápase jsme zaspali začátek a když už jsme se nadechovali,tak přišli hloupé chyby.

Sestava: gólmani - Baštura, Vnenk; hráči - Kmetík, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Fischer, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Hunsdorfer, Málek

Sepsal: Karel Hencl