Starší žáci 25.1.2014

Včera 25.1.2014 jsme pořádali starší žáky v Domažlicích

GO-GO FBC Plzeň 5:3 (1:1,1:0,3:2)

První třetina se nám moc nevyvedla, nehráli jsme podle mých představ a občas jsme si to museli s klukama trošku hlučnějš vysvětlit :-). FBC Plzeň je houževnatý soupeř a jejich obranná činnost nám dělala problémy. Propasírovat střelu na branku soupeře byl pro nás trošku problém. Ke konci druhé třetiny se naše hra zlepšila, kluci začali víc bojovat a běhat. Půl minuty před koncem zápasu jsme vedli 5:1.Kluci to chtěli asi už jen tak dopinkat, ale to se přepočítali a šikovní útočníci Plzně nám během 20-ti sekund nastříleli 2 góly .Bohužel k marodům, kteří nemohli nastoupit, se v tomto zápase obnovila (z letního soustředění odjížděl dříve právě kvůli zádům) bolest zad u Mathiase a to že jsem ho nenechal včas odpočívat se dosti podepsalo na obdržených 2 gólech v závěru zápasu,to se mu omlouvám a doufám, že se včas uzdraví.

GO-GO - Slavia VŠ Doubravka 7:0 (2:0,4:0,1:0)

Zápas jsme měli pod kontrolou. Kluci si zaslouží pochvalu. V první třetině jsme se nechali několikrát vyloučit a i v oslabení ve 3 hráčích jsme dokázali ohrozit branku soupeře a přitom perfektně odbránit útočné snahy soupeře. V poslední třetině už jsme museli sbírat poslední zbytky sil. Mathiase jsme nechali sedět už od druhé třetiny (záda),v poslední části se k tomu přidaly křeče u ševči, zvrklý kotník u Jonyho a zbylo nám do zápasu jen 6 hráčů (relativně zdravých hráčů).Po time-outu se ještě dostavila křeč k Robertovi a museli jsme dohrát v klidnějším tempu.

Před tímto kolem nám omarodili 2 hráči ze základní sestavy a potvrdilo se, že je nás prostě málo a výpadek 2 hráčů už je problém. Když mají pak kluci makat na 100%, stane se to co se nám stalo v poslední části - úrazy, křeče atd. Příští neděli nás čekají dorostenci. K dlouhodobějším marodům (Vojta,David a samozřejmě i Luky-ten nebude hrát celou letošní sezonu) se určitě přidá Mathias, možná i Jony.Takže asi budeme mít opět problém se sestavou - no uvidíme.

Sepsal: Karel Hencl