Starší žáci 30.10.2011

Na toto kolo jsme odjeli v sedmi hráčích + gólman. Ostatní kluci se tento den účastnili turnaje mladších žáků ve Kdyni.

GO-GO - FbC Rokycany 17:2 (4:1, 8:1, 5:0) - zápas ukončen v čase 3:55

První gól jsme dali až v čase 6:23 a Rokycany hned za dvě minuty srovnali. I když jsme soupeře tlačili, nedokázali jsme ze začátku dávat góly. Chtěli jsme proti početnému soupeři šetřil síly, ale pokud se objevil náš hráč sám před brankou, stál proti němu dobrý gólman soupeře a střely z dálky dobře kryli hráči Rokycan. První 4 góly jsme dali z dorářek před brankou a pak si kluci začali věřit, začali chodit rychlé přihrávky na malém prostoru velkého brankoviště, proti kterým se nemohl stíhat gólman Rokycan přesouvat. Zápas byl ukončen ve čtvrté minutě třetí třetiny.

GO-GO - Slavoj Tachov 4:3 (3:2, 0:1, 1:0)

Hráli jsme velmi podobně jako proti Rokycanům, ale z 37 střel na branku soupeře se nám podařilo vsítit pouze 4 góly. Před zápasem jsme se domluvili, že si musíme dát pozor na střelbu kapitána Tachova a přesto nám nakonec tento hráč dal dva góly ze střední vzdálenosti. Předváděli jsme pěkný florbal. Opět pěkné rychlé přihrávky, ale s velkou smůlou v koncovce. Nebo spíše s dobrou obranou prací Tachova v čele s gólmanem. Od začátku druhé třetiny bylo znát, že kluci už hodně bojují i se svou ubývající fyzičkou. Což bylo znát na jejich unavených výrazech a když jsem je posílal na hřiště, tak občas utrousili „ještě chvilku mně tu nech“.

Statistiky u žáků nepíšu, protože je to týmová hra a nejlepší nemusí být zrovna ten co nastřílel nejvíce gólu. Takže jen napíšu, že někteří si dnes připsali na své konto hodně bodíků.

Sestava: Gólman - Skřivan, hráči- Bašta, Havlíček(C), Herzer, Ševčík, Volkman, Čermák, Málek

Sepsal: Karel Hencl