Starší žáci 3.3.2012

3.3.2012 nás čekalo další kolo starších žáků v Rokycanech.
Prvním soupeřem nám byl v 8.00 tým Cobra Radnice

GO-GO – Cobra Radnice 4:4 (2:2,0:1,2:1) střely na branku 35:12

Pochvalu si obě naše pětky zasloužily za to, že v každém střídání si vytvořily dostatek šancí. Do prostoru branky šlo dle zápisu 35 střel a samozřejme plno našich dalších střel šlo kolem. Soupeř využil obě přesilovky, které jsme mu nabídli. Do druhé třetiny jsme nastupovali na přesilovku, ale hned po buly se nepodařilo našemu obránci zpracovat míček a Cobra nám vstřelila gól ve vlastním oslabení.

GO-GO – Tj Baník Sokolov 10:6  (2:2,3:1,5:3) střely 30 :41

Pěkný zápas v rychlém tempu. První dvě třetiny jsme měli podle mne navrh my. Ve třetí třetině nám Sokolov nenechal chvilku času na rozehrávku a často nás i na delší dobu zmáčknul na naší půlce.
Naštěstí nás podržel gólman, který vytáhl pár dobrých zákroků. O jeho pohodě v brance svědčilo i to, že několikrát po svém dobrém zákroku nezapomněl pozdravit fanoušky na tribuně a vyžádoval si aplaus.

První pětku jsme měli seskládanou z kluků ročník 97 a 98 – kluci v této sestavě hrají beze změn celý ročník a je vidět že jsou sehraní. Druhá pětka byla složena z kluků ročník 99 - problém trošku byl, že se nám v útoku sešli kluci, kteří spolu ještě žádný zápas nehráli, ale  brzy bylo vidět, že si navzájem vyhovují.

Brankáři: Baštura, Skřivan

Obránci: Bašta, Baar, Čermák, Kmetík, Westerdijk

Útok : Havlíček-Volkman-Herzer , Tomášek-Hencl-Ševčík

Sepsal: Karel Hencl