Starší žáci 6.10.2012

6.10.2012 nás čekalo druhé kolo ligy starších žáků na Slavii v Plzni

Bohužel nás nakonec vyrazilo jen 8 hráčů + 2 golmani

GO-GO Horšovský Týn– SlaviaPlzeň-Fbk Doubravka 4:3 (1:2,3:0,0:1)

Z mnoha šancí co jsme si připravili jsme nakonec dali jen 4 goly.Podařilo se nám ze čtyřech přesilovek dvě proměnit. Soupeře byl velmi bojovný a to i díky fanouškům, kteří vytvořili v hale

neskutečný hluk a své hráče mohutně podporovali. Ke konci zápasu už bylo znát, že v 8 lidech hrát 3 x 12 minut čistého času není ideální.Tak doufejme, že na příští kolo nás bude více.

GO-GO Horšovský Týn – FBC Plzeň 1:11 (1:1,0:5,0:5)

V první části to byl vyrovnaný boj. Ve druhé a třetí třetině už byl zápas v režii Plzně. Naši kluci se sice snažili, ale na 3 vyrovnané pětky soupeře jsme nestačili.

3 body jsme přivezli. Druhý zápas byl pro nás vyčerpávající. Je třeba, aby nás na zápasy jezdilo více, jinak to bude proti velkým klubům jako Fbc,Slavia a pod. velmi těžké. Matěj Ševčík už nám odehrál 2 turnaje s nedoléčeným bolavým kolenem,tak snad už ho budeme moci v dalších kolech šetřit.

Sestava: golmani- Baštura, Vnenk