Starší žáci 6.1.2013

V neděli jsme pořádali další kolo starších žáků v Domažlicích. Protože před tímto víkend byly zimní prázdniny a kluci určitě lenošili, udělali jsme výjimečně ještě mimořádný trénink i ve středu místo elévů.

V prvním zápase nás čekalo Kerio Plzeň:

GO-GO Horšovský Týn - Kerio Plzeň 8:4 (6:1,0:1,2:2) střely 27:13

První třetinu jsme ovládli.Hráli jsme s lehkostí a obě naše pětky předváděly pěknou hrou.Kluci byli stále v pohybu a vypadalo to, že zápas dohrajeme v poklidu. Jelikož jsme měli dostatek hráčů a hlavně tedy obránců, začali jsme hrát na 3 útoky,ale během 2 třetiny šlo naše tempo postupně dolů a lehkost z první části byla pryč. Nezbylo než do 3 třetiny opět hrát zase jen na 2 pětky.Škoda vypuštěných 2 třetin, protože první byla opravdu parádní.

GO-GO Horšovský Týn - FB Hurrican Karlovy Vary 6:8 střely (20:23)

Do branky si výjimečně klekl Vojta Kuneš, který většinou hraje centra a zaslouží si určitě za svůj výkon pochvalu. Naše stála brankářská dvojice tedy zůstala sedět na lavičce, ale určitě ne proto aby se kluci nafoukli a přestali chodit na tréninky,ale aby na trénincích ještě více makali.

Nevím jak viděli zápas naši fanoušci,ale z mého místa za střídačky bych řekl, že jsme odehráli velmi dobrý zápas a nic na tom nemění konečný výsledek. Po celou dobu jsme byli Varům vyrovnaným soupeřem a pár našich drobných chyb hold zavinilo naší prohru (špatné střídání, nepřesná rozehrávka,občas nějaká zbytečná klička navíc). Ale když by nikdo nedělal chyby, tak by všechny zápasy musely končit 0:0 a to by asi nikoho nebavilo.Takže parádní zápas, který musel bavit hráče,trenéry i fanoušky. Potřebné věci už jsme si probrali na úterním tréninku a v neděli většinu kluků čekají 2 náročné zápasy dorostenecké soutěže ve Františkových Lázních.

Děkuji všem kteří pomohli s organizací tohoto kola.

sestava: brankáři: Baštura, Vnenk hráči: Kuneš, Kmetík, Királ, Westerdijk, Hencl, Kreysa, Fischer, Tomášek, Ševčík, Malý, Baar, Hunsdorfer, Málek

Sepsal: Karel Hencl