Starší žáci 7.12.2013

GO-GO - FBC Sokol Rokycany 17:2 (10:2,5:0,2:0 ukončeno v čase 3.17) střely 38:9

V čase 1:06 jsme již prohrávali 0:1, kdy naši kluci tak dlouho kombinovali na půli soupeře bez jediné střeli na branku,až se dostal míček ke klukům z Rokycan, ti vystřelili od mantinelu a míček prošel až do naší branky pře nesoustředěného golmana. Takže taková naše klasika. Pak už jsme měli zápas plně pod kontrolou.

GO-GO - TJ Baník Sokolov 9:5 (5:0,3:3,1:2) střely 27:21

Tento zápas byl přímým soubojem o druhé místo.V případě vítězství Sokolova bychom se bodově srovnali a my bychom zůstali průběžně druzí ,ale jen na skóre.Naší výhodou bylo, že se nám letos už jednou podařilo Sokolov porazit 7:2 a proto jsem pevně věřil, že zvládneme i tento souboj. První třetina mi dala za pravdu.Tuto část hry jsme zcela ovládli, Sokolov vyslal na naší branku jen 2 střely a nám se podařilo nastřílet 5 gólů. Po zbytek zápasu už jsme se nemuseli nijak zvlášť obávat, že by se podařilo výsledek ještě otočit. trošku mne překvapovalo, jak těžkou hlavu si naši hráči dělali z obdržených gólů, přitom jsme na obdržený gól dokázali vždy odpovědět.Z naší strany dobře odehraný zápas. S předvedeným výkonem jsem byl spokojen. Výsledek pro mne nebyl překvapením, protože jsem kluky viděl ve čtvrtek na tréninku proti domažlickým juniorům a to už byla z naší strany také velmi pěkná hra, i když jsme neměli moc šanci je porazit.

sestava: golmani Baštura, Vnenk hráči- Kmetík ,Hunsdorfer, Hencl, Kreysa, Westerdijk, Fischer, Kuneš, Tomášek, Ševčík, Malý

Sepsal: Karel Hencl