Starší žáci 9.3.2013

GO-GO Horšovský Týn - Slavia VŠ Plzeň Doubravka 7:2 (2:0,1:1,4:1) střely (24:11)

Na zápasy jsme vyrazili ve 12-ti hráčích + 2 golmani. Což byl po dlouhé době počet hráčů s kterým se dá hrát po celý zápas naplno. Od začátku jsem se snažili nenechat soupeři na palubovce žádný prostor.Při jakékoliv ztrátě míčku jsme se snažili atakováním ihned získat míček zpět.Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Soupeři jsme dovolili skórovat po našich chybách v rozehrávce.I přesto, že jeden z útočníků musel během druhé třetiny zůstat sedět na střídačce pro nevolnost, udrželi jsme rychlé tempo až do konce.

GO-GO Horšovský Týn - FBC APM Kdyně 6:2 (0:2,2:0,4:0) střely 29:20

Hned ve druhé minutě jsme nabídli soupeři přesilovou hru, kterou využil.Netrvalo 30 sekund a náš útočník nepohlídal nabíhajícího obránce Kdyně a prohrávali jsme 0:2.Přesto jsme nepropadli panice a nepředváděli jsme nijak křečovitou hru poznamenanou tím, že potřebujeme rychle srovnat skóre.Náš první gól padl ve druhé třetině v čase 5:33 a za 25 sekund jsme srovnali na 2:2. Do této doby jsme si vytvořil dosti příležitostí, ale dostat míček do branky soupeře se nedařilo. Ve třetí části jsme zlomili odpor soupeře.Vstřelili 4 góly a mohli se radovat ze 6-ti bodů do tabulky z tohoto hracího dne.Pokud bychom i na konci soutěže byli stále na 6-tém místě, považovali bychom to za podařenou sezonu. Ale máme ze všech týmů odehráno nejvíce zápasů a musíme čekat jak budou hrát naši soupeři.A samozřejmě uhrát body i při dalším kole 23.3.2013 v Domažlicích.

sestava - gólmani: Baštura, Vnenk hráči: Kmetík, Westerdijk, Királ, Hencl, Kreysa, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Baar, Málek, Malý, Vychopeň

Sepsal: Karel Hencl